Najmodniejsze fryzury na krótkie włosy w tym sezonie

Krótkie włosy to nie brak możliwości!

Fryzury krótkie to klasyczna forma stylizacji, która daje wam pełnię kreatywności i indywidualizmu. Bez wątpienia są to bardzo modne warianty, dlatego też na salonach fryzjerskich to właśnie krótkie propozycje cieszą się największą popularnością. Jakie techniki i style warto wziąć pod uwagę w czasie zbliżającego się sezonu?

Niezwykłe trendy na sierpień/september

Odważne białe blondy, rozmaite odcienie pudrowego niebieskiego, różowego, kolory mięty – towarzyszą power cut, czyli krótkim cięciom, które są znakiem rozpoznawczym całego sezonu. Charakteryzują się one świetną dynamiką, krótkimi warstwami, wyraźnymi liniami. Takie cięcia są idealne, zwłaszcza dla kobiet o trójkątnej twarzy. Warto jednak pamiętać, że power cut polega przede wszystkim na indywidualnym podejściu do każdej klientki, u której fryzjer musi wziąć pod uwagę jej kształt twarzy, typ urody czy też styl życia.

Zgoda na włosy pixie!

Włosy pixie to icoryty! Są uniwersalne i idealne w dobrym guście. Wyglądają fantastycznie na włosach falowanych, które zostały wymodelowane z delikatnym objętością modelowaniem, czy też prostej, krótkiej fryzury. W Roku Grande, Bella Hadid i Jennifer Lawrence prezentują te warianty, poprowadzone bez żadnego skomplikowanego odsłaniania w tonach blonde i beżu. Jeśli więc jesteście zdecydowane na zmianę, warto wybrać włosy w tym stylu.

Proste cięcia, modne fale

Proste cięcia przy krótkich włosach to nie-moż-li-we wnioskowanie. Ale to właśnie takie cięcia, mogą służyć nam najlepiej. Proste, bez owijania w bawełnę, idealne do codziennych stylizacji. To pozwala dobierać do nich akcesoria w dowolnym stylu. W tym przypadku tak popularne są fale w wersji soft, balayage, czy też w wersji roots. Również tech­niką babylights można podkreślić cięcie, nadając mu taki trendy akcent.

Długa grzywka – jak uporządkować?

Chociaż właśnie okres lata to czas, kiedy nasze włosy najczęściej układa się luzem, to warto jednak zdecydować się na stylizację, która sprawi, że nasza grzywka będzie dobrze widoczna i, co ważne, utrzyma się cały dzień. Dlatego też warto zainwestować w odpowiednie kosmetyki kosmetyczne – lakiery czy też pianki do stylizacji. W tym przypadku warto jednak pamiętać, że grzywka powinna być solidna, ale wciąż zdrowa i pobudzająca. Jednym z takich kosmetyków, który pozwala na łatwe stylizowanie czupryny, z pozytywnym skutkiem, jest pianka do włosów. Wpływa ona na stylizację włosów, ciężkości jednostek, a co więcej, zapewnia trwałą ochronę.

Dodatkowo, grzywka powinna być przycięta cienko i w taki sposób, by łatwo dało się ją układać we wszystkich kierunkach.

Kolor na świecie!!!

Cięcia krótkie, ale także i kolor! W sezonie węża nie zabraknie rozmaitych odcieni lakieru, takich jak czekolada, beż, perła i śnieżnobiała biel. To kolory, które najlepiej podkreślają podniecenie związane z sezonowymi trendami. Warto w tym kontekście przypomnieć o tipsach do włosów, w ciepłych odcieniach. To pozwala przygotować idealną fryzurę na sezon.