Przedtreningówka

5 Best Pre Workouts For Weightlifters

Czy kiedykolwiek widziałeś weightliftera robiącego pre workout? Nie, nie miałeś. Odpowiedź brzmi, ponieważ podnoszenie ciężarów jest najtrudniejszym sportem, w którym ciężarowcy muszą zdobyć siłę i wytrzymałość. Tak więc, jedynym sposobem na zdobycie siły jest wykonywanie pewnego rodzaju ćwiczeń przed rozpoczęciem rzeczywistego podnoszenia ciężarów.

Te pre treningi są najlepszym sposobem, aby przygotować się do ciężkiej sesji podnoszenia ciężarów.

Koktajle proteinowe

Pierwszą i najważniejszą rzeczą w każdym treningu jest białko i jeśli chcesz być silny i energiczny podczas treningu to musisz mieć koktajle białkowe. Najważniejszą częścią przed treningiem jest koktajl białkowy, jeśli jesteś początkujący to zasugeruję ci użycie białka serwatkowego.

Nie jedz węglowodanów

Węglowodany są głównym źródłem energii i nie jest wskazane spożywanie ich przed treningiem. W przypadku, gdy chcesz mieć węglowodany to możesz spróbować wziąć trochę węglowodanów przed treningiem i zobaczysz różnicę w swojej wydajności.

Dostać się do siłowni wcześnie

W godzinach porannych nie będziesz czuł się zmęczony i możesz łatwo wykonać najlepszy trening. Jeśli jesteś początkujący, to lepiej jest zacząć swój trening wcześnie rano.

Nawadniaj się

Jeśli nie pijesz wody, wtedy twoje ciało straci energię. Picie wody jest jedną z najbardziej istotnych rzeczy podczas treningu.

Wnioski:

Powiedziałem ci już, że istnieją różne rodzaje pre workoutów i dałem ci również kilka wskazówek na temat każdego z nich. Więc, mam nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci wybrać najlepszy pre workout.